Asociación de Parálisis Cerebral - Elbarritasun Zerebralaren Elkartea
 
PRODUKTUAK Informazio eta Salmenta

Izena: Arrasate
Helbidea: Nafarroa Etorbidea, 8
Tfnoa: 943711746
E-maila: arrasate@aspacegi.org
Ez dago imajinik
Izena: Arrupenea
Helbidea: Lartzabal, 1
Tfnoa: 943336883
E-maila: centro.arrupenea@aspacegi.org

Izena: Azpeitia
Helbidea: Perdillegui, z/g. - behea
Tfnoa: 943216055 (ext. 304)
E-maila: azpeitia@aspacegi.org

Izena: Beasain
Helbidea: Igaratza Oleta, 2 - behea
Tfnoa: 943314992
E-maila: beasain@aspacegi.org

Izena: Eibar
Helbidea: Santaines, z/g. - Polikiroldegiaren aurrean
Tfnoa: 943316160
E-maila: eibar@aspacegi.org

Izena: Ibaiondo - Bergara
Helbidea: Ibaiondo, 9
Tfnoa: 943317505
E-maila: bergara2@aspacegi.org

Izena: Intxaurrondo - Donostia
Helbidea: Argel Pasalekua, 2 - behea
Tfnoa: 943310510
E-maila: cesteria.intxaurrondo@aspacegi.org

Izena: Irún
Helbidea: Urdanibia Plaza, 6
Tfnoa: 943312625
E-maila: irun2@aspacegi.org

Izena: Goienetxe - Donostia
Helbidea: Illarra Bidea, 2
Tfnoa: 943216055 (ext. 240)
E-maila: cesteria.goienetxe@aspacegi.org

Izena: Oxirondo - Bergara
Helbidea: Oxirondo, 3 - behea
Tfnoa: 943312833
E-maila: bergara@aspacegi.org

Izena: Urretxu
Helbidea: Labeaga, 12
Tfnoa: 943316383
E-maila: urretxu@aspacegi.org

Izena: Zarautz
Helbidea: Zigordia Kalea, 20. "Uda Berri" etxea. 2en. solairua
Tfnoa: 943216055 (ext. 318)
E-maila: zarautz@aspacegi.org
(C) copyright 2008 Aspace Gipuzkoa | aspace@aspacegi.org | Illarra bidea nº2 - 20018 Donostia | Tlfnoa.: 943 216 055 - Fax: 943 219 695